مدرسه موسیقی رنگاهنگ

مهتاب میرعلی

فارغ التحصیل رشته ی مهندسی شهرسازی از دانشگاه آزاد تهران و همچنین فارغ التحصیل رشته ی موسیقی از مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران می باشد.
از سن هفت سالگی با توجه به علاقه ی زیاد وی به موسیقی خصوصا ساز پیانو فراگیری این ساز را نزد استاد پروین انوشیروانی آغاز کرده و طی سالهای متمادی از محضر اساتیدی چون نگین نعمتی سولماز . صبا وحید گلی فراز عقیلی رضا طاهری مسعود نظر اقدس پورتراب و… بهره برد.
در سن یازده سالگی موفق به کسب مقام اول بین پیانیستهای نوجوان مدارس شهر تهران شد و از سن ۱۸ سالگی تدریس پیانو را به صورت حرفه ای را نیز آغاز کرد.
همچنین در حیطه ی آموزش موسیقی بصورت تخصصی به کودکان طی دوره ای در سال ۱۳۹۳ نزد استاد مسعود نظر موفق به کسب مدرک مربیگری ارف شد و در کنار آن در کارگاههای مختلف که توسط . موسسات مختلف همچون مامیران بصورت سالانه برگزار می شد شرکت کرد.
ابتدا از سال ۱۳۹۳ در آموزشگاه موسیقی ارف به مدیریت مسعود نظر کار خود را بصورت تخصصی در ارتباط با کودکان آغاز و همچنین افتخار همکاری با آموزشگاههای مختلف نظیر آموزشگاه موسیقی نیکاژنگ به مدیریت استاد سیمین کوشادپور و آموزشگاه موسیقی رنگاهنگ و نیز شرکت در کارگاه هایی چون پداگوژی استاد آزاده بلاش مدرس پیانو در (اتریش) را نیز دارد. او همچنین در گروه کر بعنوان نوازنده ی پیانو و رسیتالهای مختلف عمومی و خصوصی را فعالیت دارد.

موسیقی کودک

موسیقی کودکان سبکی از موسیقی است با سازبندی خاص و ملودی‌های ساده و شیرین که توسط آهنگسازان بزرگسال برای کودکان ساخته می‌شود و مخاطبانی تا سطح نوجوانان را در بر می‌گیرد. هدف اصلی از ساخت موسیقی برای کودکان، تفریحی و آموزشی است که در تعلیم و تربیت کودک برای: رفتار، آگاه‌سازی، یادگیری، مهارت‌ها، بازی‌ها، رقص و آشنایی با فرهنگ بومی نقش مهمی ایفا می‌کند.